Infuzja tlenowa

Zobacz cennik
Zabieg natychmiast odmładza, wygładza i odświeża skórę. Jest popularny wśród gwiazd światowego formatu takich jak Madonna, Eva Longoria, Jennifer Lopez, Naomi Campbell i innych.

 

Ta nieinwazyjna metoda odmładzania skóry bazuje na technologii hiperbarycznego tlenu oraz na wprowadzeniu w skórę skoncentrowanych składników aktywnych.

Zabieg wykorzystuje zjawisko infuzji – wtłaczania substancji aktywnych za pomocą tlenu pod ciśnieniem. Do przeprowadzenia zabiegu niezbędny jest dyfuzor, dzięki któremu działamy na skórę, czystym, odpowiednio sprężonym tlenem.

Ta innowacyjna metoda umożliwia wnikanie rozpylonego wcześniej na skórze serum, które łącząc włókna kolagenu i elastyny, zapewnia skórze jędrność, elastyczność i gładkość.

Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Skóra nabiera wyraźnie młodszego wyglądu, staje się świeża, napięta, promienna, emanuje zdrowiem i witalnością. Zabiegi te przeznaczone są dla każdej skóry, w każdym wieku. Przedłużają również działanie zabiegów iniekcyjnych.

Efekty:

  • głębokie nawilżenie,
  • odżywienie,
  • dotlenienie,
  • poprawa kolorytu skóry,
  • wzrost napięcia,
  • ujędrnienie,
  • witalność,
  • poprawa konturu.

Planowanie zabiegów:
Dla uzyskania pełnego efektu, zalecane jest wykonanie serii 6 zabiegów raz w tygodniu. Zaleca się aby powtórzyć serię zabiegów dwa razy w roku. Pojedynczy zabieg warto wykonywać także przed szczególnymi wydarzeniami – wtedy, kiedy bardzo ważny jest wygląd.

Przeciwwskazania:
Intraceuticals nie powoduje żadnych niepożądanych efektów – to całkowicie bezpieczna i sprawdzona technologia, która jest wynikiem prac dwóch australijskich zespołów naukowych – medycznego i kosmetologicznego.

Przygotowanie do zabiegu:
Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania. Dla wzmocnienia efektu przed zabiegiem można wykonać delikatną formę złuszczania naskórka.

ul. Beskidzka 22/41
30-611 Kraków
tel. 577 266 966
Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek  10:00 - 19:00
sobota 10:00 - 15:00